מיטל שמשי - קוסמטיקה ויופי 072-393-4531 .  רח’ בן יהודה 180, ת"א (מספרת אמיר אליהו)

תיקון איפור קבוע

כשאת מתאפרת וקו האייליינר שלך יוצא עקום, את מוחקת ומתחילה מחדש. כשאת משתמשת בשפתון שאינו מחמיא לגוון הפנים שלך – את מסירה ומורחת גוון אחר.

אך מה קורה אם עברת טיפול איפור קבוע והקו יצא עקום? מה קורה עם עשו לך אייליינר באמצעות איפור קבוע ועכשיו העיניים שלך נראות עייפות וזקנות? עוגמת הנפש עצומה כיון שאת צריכה להישאר עם הטעות הזו על הפנים, למשך שנים. מה עושים עם איפור קבוע משובש? האם ניתן לתקן איפור קבוע?

מיטל שמשי, מומחית לאיפור קבוע שנתקלת לאחרונה יותר ויותר במקרים של נשים המבקשות לתקן איפור קבוע לקוי בוצע על פניהן: "בתמונה אנו יכולים לראות קו אייליינר שבוצע עבור אישה מבלי להתייחס למבנה פניה ומבנה עיניה. הקו יורד למטה בקצה ויוצר מראה עצוב, עייף ובלתי מחמיא" – מסבירה מיטל – "לכאורה טעות קטנה, קו קטן, אך ההבדל במראה העיניים עצום. היה צורך למחוק חלק מהעבודה ולצייר קו אייליינר חדש שעולה מעט למעלה בקצה כדי להעניק ללקוחה מראה עיניים פקוחות ורעננות".

לא תמיד ניתן לתקן טעויות באיפור קבוע. לפעמים על מנת לתקן את הטעות יש צורך לעבוד על שטח עור גדול בטכנולוגיה של מחיקה, ורק אחר כך ליצור את האיפור הנכון. חשוב לציין כי מיטל שמשי המומחית באיפור קבוע ותיקונים באיפור קבוע לא לוקחת כל עבודת תיקון, "אם אני לא בטוחה במאת האחוזים שאפשר לשפר באופן משמעותי את המצב ולהעניק ללקוחה את המראה הרצוי, אני לא לוקחת על עצמי את העבודה". אחרי כל זה, נראה שלא צריך להדגיש עד כמה חשוב לבחור בקפידה אצל מי לעבור טיפולי איפור קבוע.

לקביעת פגישה עם מיטל שמשי לאיפור קבוע בתל אביב: 052-3944971

  • מיטל שימשי קוסמטיקאית בכירה