מיטל שמשי - קוסמטיקה ויופי 072-393-4531 .  רח’ בן יהודה 180, ת"א (מספרת אמיר אליהו)

טיפול פנים לגבר

על עור הפנים שלך ועל טיפול פנים לגבר.
להיות גבר אין פירושו להתהדר בעור פנים מוזנח, פצעונים, פיגמנטציה, עור יבש וסדוק חסר חיים ולחות.
עור הפנים שלך הוא חלק מדימוי שאתה יוצר סביבך. הרושם הראשוני שאתה משאיר על האנשים שאתה פוגש.
טיפול פנים לגבר אינו מעלה או מוריד מהגבריות, אלא רק  משפר את הופעתך ומראה פניך.
טיפול פנים לגבר אינו מחייב עיצוב גבות, צביעת ריסים או כל טיפול שידגיש את תווי פניך באופן שיעיד על כך שעברת טיפול פנים קוסמטי.
טיפול פנים הוא בדיוק כמו מקלחת ושימוש בדיאודורנט – חלק משגרת הטיפוח הגברי שלך.

מה מצפה לך בטיפול פנים לגבר?

הטיפול יבוצע באוירה נעימה ומרגיעה ויכלול מספר שלבים הנחוצים לעור.
טיפול הפנים יסיר את שכבת תאי העור המת מעל פניך, יאפשר לנקות את הנקבוביות ולתת לעור לנשום ולהתחדש. לסיום טיפול הפנים יוזן העור במסיכה המתאימה לעורך שתרענן ותחליק את העור.

טיפולי פנים מתקדמים לגבר

בין טיפולי הפנים לגבר ניתן למצוא גם טיפולים לחידוש מתח העור, טונוס שרירי הפנים, הבהרה של כתמים ופיגמנטציה, חיסול אקנה, טיפול בצלקות ישנות בעור הפנים ועוד. אחרי הכל, גם גברים לא אוהבים לסבול מאקנה מכוער ומכאיב , צלקות מכוערות וכתמים בעור. גם גברים רוצים עור פנים חלק, רענן ונעים למגע.

מה כולל טיפול פנים?

אבחון מצב העור ובחירת הטיפול הנכון עבורו, ניקוי העור ביסודיות, מריחת פילינגים לחידוש העור, ניקוי עמוק ויסודי של העור משחורים, שומנים וכו’, סגירת נקבוביות העור, עיסוי באמפולות של ויטמינים ומסיכות ולסיום מסיכת אצות…… ים מתקלפת קרירה, שתשאיר את עורך זוהר ומתוח!


מה תרגיש לאחר הטיפול ?
תרגיש שהעור פתוח, נקי, נושם והכי חשוב ללא סימנים וללא אדמומיות.

שאני אמרח קרם על הפנים?

שימוש בקוסמטיקה לגברים אינו דבר יוצא דופן בימינו. גברים רבים משתמשים בקרם לחות, קרם עיניים וצוואר ואפילו מסיכה בייתית שבועית.

החברה שלנו מתייחסת כיום לטיפוח הגברי ברצינות ומציעה מגוון תכישיר קוסמטיקה המיועדים לגבר. הניחוח הגברי האריזה ועיצוב המוצר מתייחסים לשוק הגברי וכל גבר יכול למצוא את עצמו בתוך שלל המוצרים ולהתאים לעצמו את המוצרים שיוכל להשתמש בהם לנוחותו.

הגברים של ימינו כבר אינם מתייחסים לטיפול קוסמטי שחוויה נשית. גם גברים כבר הפנימו את העובדה שעור הפנים הוא איבר בגוף הדורש טיפולי תחזוקה לעיכוב ההזדקנות ושיפור מראה העור.

אז למה אתה מחכה?

קבע לעצמך תור אצל הקוסמטיקאית כבר עכשיו.

  • מיטל שימשי קוסמטיקאית בכירה