מיטל שמשי - קוסמטיקה ויופי 072-393-4531 .  רח’ בן יהודה 180, ת"א (מספרת אמיר אליהו)

יול 05

2016

אבחני את סוג עורך

העור שלנו מתחלק למספר סוגים שניתן לאפיין אותם ובהתאם לאיפיון להתאים לכל סוג עור את הטיפול המתאים לו.
אבחני את סוג עורך לפי המאפיינים המפורטים מטה:


עור רגיל
עור רגיל מוגדר כעור במצב אידיאלי המתפקד בצורה נורמלית.  צבעו ורדרד והוא אינו סובל מקמטוטי יובש וחוסר אחידות בגוון העור. עור רגיל מושפע משינויי מזג האוויר לכן מומלץ לשמור על רמת לחות נאותה ולהגן עליו כל העת עם מסנני קרינה.
מראה: חלק, ללא אזורים מבריקים ונקבוביות שאינן נראות לעין.
מגע: גמיש וחלק.
מטרת הטיפול: שמירה על העור במצבו הנוכחי, תוך התחשבות בשינויים החלים כתוצאה מהתבגרות, מזהמים סביבתיים אשר גורמים לגירויים, שיזוף יתר והתייבשות העור.
טיפולי מכון מומלצים: פילינג קל והחדרת לחות.

עור מעורב
מראה: העור נראה מבריק, במיוחד באזור ה-T, הנקבוביות פעורות, מוגדלות ומגדלות פקקי סבום, לכן ניתן בדרך כלל לראות נקודות שחורות.
מגע: מבנה העור עבה וגס.
מטרות הטיפול: יש צורך לאזן את הפרשות השומן, למנוע התפרצות פצעונים ונגעים, להעניק מראה ורדרד ובהיר לעור תוך שאיפה להגיע למרקם מאט של העור ללא ברק שומני מיותר.

עור שמן ובעייתי
עור שמן נוצר בשל פעילות יתר של בלוטות החלב (הפרשה שומנית, סבום). מראה אופייני לעור שמן הוא ברק, נקבוביות מוגדלות עם קומדונים (שחורים), עור עבה והתפרצות קבועה של פצעונים בתקופות של מתח ושינויים הורמונליים.
מראה: העור נראה שומני ומבריק, בעל נקבוביות גדולות, אדמומיות, הופעתן של נקודות שחורות באזורים שונים בפנים או באזור מרוכז אחד, פצעונים מוגלתיים.
מגע: מבנה העור גס ועבה, ניתן לאתר סוגים שונים של פגמים בעור, קומדונים, פצעונים מוגלתיים וניתן יהיה לחוש גם בפצעים תת עוריים קשים וכואבים.
מטרת הטיפול: לאזן את הפרשת השומן, למנוע התפרצות פצעים ונגעים, לקבוע האם העור זקוק לטיפול רפואי או האם טיפול קוסמטי יהווה פתרון לבעיה.
טיפולי המכון המומלצים: ניקוי עמוק של העור, השבת איזון ונטרול הפרשות השומן. חובה להמשיך טיפול בבית עם תכשירים מותאמים אישית בעלי חומרים פעילים להשגת תוצאה רצויה ולאורך זמן.

עור יבש
העור היבש נראה דק ומעט שקוף. הוא סובל מסימני הזדקנות מוקדמים כמו צניחה, קמטי הבעה עמוקים וגוון אפרורי. תלונות אודות רגישות ואי נוחות, תחושת מתיחה בעיקר בשינויי מזג האויר, תחושות של גירוי, גירוד ואי נוחות.
מראה: נוטה לקמטוטים בכל הפנים, רפוי ללא גמישות, גוון עמום ודהוי.
מגע: מחוספס, רפוי ורגיש.
מטרת הטיפול: לספק לעור גמישות, לחות וחיוניות, למנוע את תחושת המתיחה ולעכב את הופעתם של קמטים.
טיפולי המכון המומלצים: סדרת טיפולי מכון שתגרום לעור לתפקד כעור בריא ומאוזן, נעשית על ידי החדרה עמוקה של לחות ויצירת שכבת לחות חיצונית המונעת התאיידות של הלחות הטבעית של העור כלפי חוץ.
כדי לאזן את העור מומלצת סדרת טיפולי הזנה עמוקים וכן טיפולי המשך בבית הכוללים מריחת מסכת הזנה לפחות פעמיים בשבוע

  • מיטל שימשי קוסמטיקאית בכירה