מיטל שמשי - קוסמטיקה ויופי 072-393-4531 .  רח’ בן יהודה 180, ת"א (מספרת אמיר אליהו)

מיטל שמשי קוסמטיקאית מדופלמת

מיטל שמשי קוסמטיקאית מדופלמת תתאים באבחון אישי לכל מטופל /מטופלת את המסלול המיוחד לכל בעיית עור ופיתרונה עבורך.

חברת כריסטינה נותנת מענה רב של טיפולים מיוחדים עבורך כגון: Unstress היא סדרת תכשירים ייחודית המרגיעה ומונעת גירויים, עקצוצים ודלקות בעור. תכשירי אנסטרס מכילים חומרים ביו אקטיביים בניסויים קלינים כמגנים על הדנ"א ועל קרום התא ומצמצמים בכך את פגיעות העור ואת הנזק הנגרם מלחצים בחיים. אנסטרס הוא טיפול המתאים לעור רגיש, אדמומי, מגורה, סבוראי ולעור הסובל מפסוריאזיס.

טיפול יופי silk Silk הינו טיפול יופי ממצק, ממלא ומותח את העור, מבוסס על מרכיבים אקטיביים אשר מיועדים להשיג תוצאות מיידיות אפקט סינדרלה, הטיפול מתאים לכל סוגי העור בעיקר לנשים לפני אירוע הרוצות להראות במיטבן. תכשירי סילק מכילים סיבי משי ביולוגיים המשקמים את סיבי הקולוגן שניזוקו, חומצת גמא אמינובוטיריק החוסמת את האותות החשמליים הגורמים לתנועת השריר ולקמטים טיפול מפנק במהלכו החומרים יוחדרו בעזרת עיסויים ישאירו את עורך יפה וצעיר.

טיפול לעור שמן ובעיתי comodex Comodex הינו טיפול מושלם המונע ריפוי אקנה לעור שמן ומעורב הודות לשילוב מנצח של מרכיבים פעילים ויעילים מאוד בעזרת התכשירים המיוחדים יתבצע ריפוי דלקות וויסות ייצור החלב (שומן) והנשלה של שכבת העור החיצונית טיפול בסדרת קומודקס תביא את העור למצב בריא ויפה.

Flouroxygen c פלור אוקסיגנט הינו טיפול רב תחומי לכתמי פיגמנטציה וההזדקנות העור בטרם עת במטרה לתת לעור מראה אחיד יותר וצעיר יותר. תכשירי פלור אוקסיגנט מבהירים את שכבות העור העליונות הנראות לעין, בזמן שהם מווסתים את ייצור המלנין בדרמיס העמוק יותר ומונעים בכך את ההיווצרות של כתמי פיגמנטציה ואת הנזק לשכבת הקרנית. הסידרה מכילה תערובות של נוגדי חמצון טבעיים ותמציות בוטאניות רבות עוצמה המגבירות את קצב התחדשות העור.

wish טיפול אנטי אייגינג שמבוסס על מדע חדשני ומחקרי אנטי אייגינג נרחבים. את המחקרים פיתחו מומחי חברת "כריסטינה" בשיתוף עם המדענים המובילים בעולם כדי לעכב את ההזדקנות של העור ולטפל בתהליכים הייחודיים המתרחשים בעור בוגר. שימוש בחומרים מחדשי נעורים המתקנים את הסימנים המופיעים בעור בוגר, בעזרת רכיבים אלו משתפרת גמישותו של העור, הקולוגן מחוזק יותר והעור נראה צעיר יותר. שימוש ברכיבים פעילים חדשניים ומועשרים שפותחו במיוחד עבור הסדרה. מטרתם של רכיבים אלו היא להפיק את המרב האפשרי בזמן התחדשותו של העור ולהבטיח חדירת חומרים יעילה יותר לתוכו.

forever young התכשירים מסדרה זו מבוססים על נוסחה ייחודית של ביו-פפטידים התורמים להאטת תהליך הזדקנות העור, פיתוח חדשני המאפשר חדירה עמוקה,עיקוב נזקים סביבתיים, הורמונליים וביולוגים בכך שהן מחזקות את מערכת ההתחדשות הטבעית של העור, מחזקות ומשקמות את מנגנוני ההגנה של רקמות העור הנמצאות בתהליך הזדקנות. כמו כן הסדרה מועשרת בחומרים טבעיים וחיוניים לשימור העור כגון: חלבונים, אלבומינים על בסיס ימי, ויטמינים, מינרלים, אוליגו – אלמנטים נוגדי חמצון, טאנינים, רכיבי לחות, חומצות פירות ותמציות צמחים – כל אלה מעודדים את התחדשות העור ושיקומו.

פילינג לחידוש העור r.d.m פילינג רוז דב מאר הנו 100 אחוז טבעי ועשוי מצמחי ים. צמחים אלו עשירים במינרלים, מלחים, יסודות קורט, סידן ובנוגדי חמצון. בנוסף לתכונות הקילוף של פילינג זה, לצמחים אלה יש השפעה ממריצה על חידוש תאי העור. פילינג רב עוצמה זה, שמצעיר ומרפא גם יחד, משיג שיפורים נראים לעין, זאת תוך שהוא מביא את עור הלקוחה למצב של בריאות מרבית ולקליטה אופטימאלית של המרכיבים הפעילים של כל טיפול במכון ובבית. עקב כך יוכלו תכשירים ייחודיים אחרים לפעול בצורה יעילה ומהירה יותר ולהניב תוצאות לטווח ארוך יותר.

התוצאות מדברות בעד עצמן:

 • שיפור נראה לעין במרקם ובמוצקות העור ובאחידות הגוון.

 • מזעור של קווים עדינים וסימני מתיחה בשכבות העור העליונה.

 • הבהרת כתמי פיגמנטציות ושיפור במראה הצלקות.

 • ליפטינג טבעי, שיקום המיצוק והגמישות בעור.

 • גוון פנים זוהר וחיוני יותר.

 • תיקון נזקי שמש, כתמי עור בשכבות הקרן.

 • שיפור אקנה, איזון פעילות של סבום ומניעת הופעה של קומודונים.

 • צמצום נקבוביות רחבות וצלקות אקנה.

 • שיפור בזרימת הדם בעור, מה שמגביר את הימצאות של חמצן.

 • סילוק של פסולת משטח הפנים של העור.

 • מיטל שימשי קוסמטיקאית בכירה