אודות

מיטל שמשי קוסמטיאית במרכז

היי נעים מאוד אני מיטל שמשי, נשואה באושר ואימא לארבע בנות מדהימות, בעלת שתי קליניקות, האחת בתל אביב והשנייה בראשל"צ.

אני בעלת ניסיון וידע עשיר מאד בתחום טיפולי הפנים על כל סוגיו.
הגעתי למקצוע לא במקרה, מאז ומתמיד נמשכתי לאמנות ושאפתי לשלמות.
אהבתי הגדולה ביותר היא טיפוח וטיפול באנשים, אהבה זו היא שהובילה אותי למקצוע ואין דבר שגורם לי סיפוק רב יותר מאשר לראות את השינוי במראה לקוחותיי, את שביעות הרצון ואת הביטחון העצמי שהן רוכשות מחדש בעקבות השינוי.

כל הטיפולים בקליניקה מבוצעים על ידי באופן אישי, והם מותאמים לכל סוגי העור תוך אבחון מדויק ומקצועי המבוסס על ידע קליני וניסיון רב.
מתוך אהבה למקצוע אני מקפידה להעשיר את הידע המקצועי שלי באופן קבוע ושוטף באמצעות לימודים, השתלמויות, כנסים מובילים בארץ ובעולם ורכישת ידע עדכני ביותר בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה.

 

הקו המנחה שלי בראש ובראשונה הוא בריאות העור, עור בריא הוא עור מאוזן מכל הבחינות, כמו כן התאמת הטיפול הביתי בתכשירים פעילים מכווני מטרה טיפולית, התוצאות מדהימות ומובטחות כבר מהטיפול הראשון! הטיפולים בקליניקה נעשים תוך כדי שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם בעולם.

 

אמנית בתחום המיקרו פיגמנטציה / הדגשת תווי פנים ואיפור הקבוע

הדגשת גבות אני מאמינה כי לגבות משקל חשוב ביותר בעיצוב ההבעה שלנו וביצירת מסגרת לעיניים. במהלך שנות עבודתי נתקלתי במגוון בעיות כגון גבות דלילות, גבות קצרות, אי-סימטריה קרחות וצלקות, ומצאתי לנכון כי שימוש באיפור קבוע / מיקרו פיגמנטציה הינו הפתרון האולטימטיבי לבעיות אלו.
גם בתחום זה רכשתי את השכלתי המקצועית בבתי ספר המובילים למקצועות האיפור והטיפוח, יש לציין שבכל התפתחות חדשה בתחום אני מתעדכנת במגוון טכניקות חדשות כאשר השאיפה היא להדגיש את הקיים בעדינות ובטבעיות. במהלך עבודתי ולימודיי בתחום נחשפתי לכל סוגי המכשירים והגעתי לשילוב הצבעים העמידים ביותר ושיטת העבודה המדויקת ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר, העומד בתקנים המחמירים של אירופה וארה"ב.

התהליך כולו מבוצע בטיפול ללא כאבים.

חשוב שתדעי כי הדגשת תווי פנים הנעשית בכלים מקצועיים, סטריליים ומתקדמים יכולה לחולל נפלאות למראה הפנים.

נפלה בחלקי הזכות לעזור לנשים להיות מטופחות לאורך כל היום ואין דבר שגורם לי סיפוק רב יותר מאשר לראות את השינוי במראה לקוחותיי, את שביעות הרצון ואת הביטחון העצמי שהן רוכשות מחדש בעקבות השינוי.

היי יקירה מה שלומך? ימים לא פשוטים עוברים על כולנו אך אני מאמינה בערבות ותמיכה הדדית🙏 
אני כאן להזכיר לך לא לשכוח לטפל בעור, לעיתים העור עובר שינוי בעת הזאת כתוצאה ממתח וסטרס, את מוזמנת ליצור קשר לכל שאלה, אני עורכת אבחון און ליין להתאמת תכשירים מדויקים עבורך, בדקי אם משהו חסר ודעי שזו הזדמנות נפלאה לחידוש העור.
כמו כן ניתן לשלוח מתנה לחג ממבחר התכשירים בקליניקה עד הבית בהטבה שווה של 20%-10% הנחה, סבון קטן מתנה ממני ומשלוח חינם

לכל מקום בארץ👍 יחד נעבור הכל
אוהבת המון❤
מיטל שמשי הקוסמטיקאית שלך